Dzisiaj jest: 21.10.2021, imieniny: Celiny, Hilarego, Janusza

Reklama firmy

Oferta reklamowa serwisu Forum-natryskowe.pl


Katalog firm.
 

Serwis Forum-natryskowe.pl jest skierowany przede wszystkim do osób poszukujących usług dotyczących wykonania izolacji natryskowej, dlatego też głównym punktem oferty jest wpis firm do Katalogu. Firmy posiadające Wpis PREMIUM i PREMIUM PLUS będą otrzymywać możliwość reklamowania swoich usług i produktów nieodpłatnie lub z okazjonalnym rabatem - promocje te będą dotyczyć promowania w dziale Ogłoszeń oraz w dziale Produkty i Usługi.

Zobacz różnice pomiędzy poszczególnymi kategoriamy Wpisów.

Wpis podstawowy - opłata jednorazowa z gwarancją na utrzymanie wpisu przez min. 3 lata.
 


Reklama graficzna.


W serwisie możliwe jest zamieszenie także reklam graficznych w firmie banerów reklamowych, które mogą być wyświetlane w różnych miejscach. W celu podjęcia współpracy zapraszamy do kontaktu.
 


Dział Produkty i Usługi oraz Ogłoszenia.


Użytkownik Serwisu może samodzielnie zamieszczać oferty i ogłoszenia w działach Produkty i Usługi, a także w dziale Ogłoszenia. Firmy posiadające w Katalogu Firm WPIS PREMIUM i PREMIUM PLUS mają przydzieloną ilość darmowych pakietów promocyjnych w tych działach.

 


Linkt tekstowy.


W Serwisie można zamówić także link tekstowy z odnośnikiem do strony lub podstrony Klienta. Czas prezentacji linka tekstowego to 14 lub 30 dni. Zobacz szczegóły dotyczące tej formy reklamy: Link tekstowy.

 Przewijany pasek tekstowy na dole strony.


Specjalna forma reklamy dedykowana do prezentacji ważnych promocji i wydarzeń branżowych. W celu zamówienia tej reklamy konieczny jest kontakt z redakcją Serwisu. Usługa wyceniana indywidualnie.
 


Kompleksowe kampanie reklamowe firm.


Poza prezentacją firm, usług i produktów w Serwisie Forum-Natryskowe.pl możemy zaproponować także kompleksowe działania marketingowe dla firm.
Zamówić u nas możesz:

  • artykuły sponsorowane w serwisach tematycznych;
  • kampanie reklamowe w wyszukiwarce Google (linki sponsorowane i wyszukiwanie naturalne);
  • optymalizacja i promocja sklepów internetowych;
  • kampanie ogłoszeniowe (OLX i inne), pisane tekstów, zamieszczanie ogłoszeń, obróbka graficzna;
  • projektowanie i produkcja ulotek, katalogów itp.

Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Promocyjna Cena - Ocieplanie pianką PUR w super letniej cenie. Skontaktuj się z nami.