Dzisiaj jest: 23.1.2022, imieniny: Fernandy, Jana, Rajmundy

Pianki poliuretanowe w firmie IZOLER Andrzej Garbacz

Dodano: 3 lata temu Czytane: 1045 Autor:

Osoby, które uważają, iż pianki poliuretanowe są nowością pragniemy przedstawić firmę IZOLER Andrzej Garbacz.

Pianki poliuretanowe w firmie IZOLER Andrzej Garbacz
Osoby, które uważają, iż pianki poliuretanowe są nowością pragniemy przedstawić firmę IZOLER Andrzej Garbacz.

Na stronie tej firmy możemy przeczytać między innymi: "Firma istnieje od 1990 roku. Pracownicy firmy to dawna kadra wydziału poliuretanów w Instytucie Ciężkiej Syntezy Organicznej w Kędzierzynie Koźlu. Są to ludzie o dużej wiedzy praktycznej, średni staż pracy przy poliuretanach to 30 lat. Na początku działalności zajmowaliśmy się izolacjami ..." Trzeba przyznać, że taki staż robi ogromne wrażenie, tym bardziej, że wielu inwestorów, którzy dziś budują domy mają właśnie po 30 lat lub trochę więcej.

Firma IZOLER Andrzej Garbacz jest znaną na rynku izolacji natryskowych marką - zbudowała pierwszą polską maszynę do przetwarzania poliuretanów. O samej maszynie będziemy zapewne jeszcze mieli okazję napisać w innym artykule, gdyż według zapowiedzi Pana Andrzeja Garbacza niebawem pojawi się nowsza, udoskonalona wersja tego urządzenia. Dlaczego jednak postanowiliśmy napisać ten krótki artykuł o firmie? Otóż po pierwsze, aby pokazać, że rynek pianek poliuretanowych w Polsce to żadna nowość, a po drugie zaznaczyć jak cenną rzeczą w tej branży jest doświadczenie. Na stronie firmy znajdziemy wiele cennych informacji z zakresu obsługi maszyn, przetwarzania pianek, jak również o składowaniu materiałów do jej produkcji. Uznać należy, że jest to lektura obowiązkowa, z którą każda firma natryskowa powinna się zapoznać.
Wiadomości z tej kategorii
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Promocyjna Cena - Ocieplanie pianką PUR w super letniej cenie. Skontaktuj się z nami.