Dzisiaj jest: 23.1.2022, imieniny: Fernandy, Jana, Rajmundy

Spotkanie założycielskie Stowarzyszenia Wykonawców Izolacji Natryskowych

Dodano: 2 lata temu Czytane: 731 Autor:
Redakcja poleca!

Zdaniem osób, które zebrały się w Strykowie koło Łodzi w dniu 10 stycznia 2020 roku, ktoś powinien wreszcie zająć się zrzeszaniem firm wykonujących izolacje natryskowe. Takie stowarzyszenie ma służyć

Spotkanie założycielskie Stowarzyszenia Wykonawców Izolacji Natryskowych
Zdaniem osób, które zebrały się w Strykowie koło Łodzi w dniu 10 stycznia 2020 roku, ktoś powinien wreszcie zająć się zrzeszaniem firm wykonujących izolacje natryskowe. Takie stowarzyszenie ma służyć nie tylko samym firmom ale przede wszystkim odbiorcy usług. Na chwilę obecną brakuje spisanych i jasnych procedur, które byłyby podane w przystępnej formie. Musimy zauważyć tych, którzy wahają się czy do ocieplenia poddasza wybrać piankę czy znany większej ilości osób materiał.

O powstaniu stowarzyszenia mówiło się od dłuższego czasu. Były nawet organizowane spotkania nieformalne, które miały szanse stawać się dobrym zaczynem. Jednak dopiero teraz te wszystkie plany znalazły jakiś swoj finał.

W spotkaniu założycielskim brali udział członkowie założyciele (w ilości 21 osób), a także przedstawiciele firm wspierających, które już teraz zadeklarowały swoje poparcie dla tej inicjatywy. Teraz dokumenty muszą zostać złożone do sądu, aby tam mogła odbyć się rejestracja. O sprawie będziemy pisali na łamach naszego portalu.

Podczas spotkania zostały wybrane organy stwoarzyszenia: zarząd oraz komisja rewizyjna.
Zarząd:
Tomasz Tomczak – Prezes
Piotr Krzyżanowski – Wiceprezes
Łukasz Bomba – Skarbnik
Paweł Dąbrowski  - Członek Zarządu
Grzegorz Macura  - Członek Zarządu
Robert Wąsik - Członek Zarządu

Komisja Rewizyjna
Krzysztof Jodko - Przewodniczący
Patryk Sewiło - Członek Komisji Rewizyjnej
Paweł Surma - Członek Komisji Rewizyjnej

 
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Promocyjna Cena - Ocieplanie pianką PUR w super letniej cenie. Skontaktuj się z nami.